Corpus Solutions

CYBERSECURITY EXPERTS
EN
☰ Menu

Snídaně s Corpusem a TrendMicrem

04. 09. 2017

Ve čtvrtek 24.8. u nás v Corpus Solutions proběhla další ze série „Cyber snídaně s Corpusem“. Tentokrát zaměřená na téma moderních kybernetických hrozeb. Oproti jiným byla tato akce ozvláštněna hostem, zástupcem firmy TrendMicro.

Celý seminář byl rozdělen do tří bloků. V první části se naši hosté seznámili se samotnou problematikou definování co je vlastně moderní kybernetická hrozba, jaké má parametry, jak se projevuje a jak jsou na ní firmy schopné reagovat. V další části jsme hostům předvedli příklady z praxe. Ukázky z forenzního vyšetřování konkrétních bezpečnostních incidentů, doplněné komentářem našeho specialisty na kybernetickou bezpečnost, byly pro řadu posluchačů velkým překvapením. Jako třetí přišel na řadu zástupce TrendMicro, který hostům předvedl konkrétní možnosti řešení a bezpečnostní technologie z produktového portfolia TrendMicro a poukázal na celou řadu zajímavostí ze světa kybernetické bezpečnosti.

Další kolo „Cyber snídaně s Corpusem“ proběhne ve čtvrtek 7.9.2017, neváhejte tedy s registrací na našich webových stránkách.